Svářečská škola

Kurzy pro dospělé

VEDOUCÍ SVÁŘEČSKÉ ŠKOLY: VIRA Michal

KONTAKTY:
Mobilní telefon: 773 990 241
Telefon: 266 106 213
Telefon učebna: 266 106 419
Email: svarecskaskola@skolajarov.cz

Naše svářečská škola Vám nabízí vyškolení a přezkoušení svářečů dle ČSN a EN (českých a evropských norem) pro ocel, měď a plasty. Rovněž provádíme rozšířené přezkoušení, doškolení pro sv. průkazy, pokud od posledního přezkoušení uplynuly více jak 4 roky. Ceny jednotlivých kurzů a přezkoušení naleznete ZDE.

Pro žáky oboru Instalatér nabízíme základní svářečské kurzy zdarma (skutečná cena 33.000 Kč). Jedná se o těchto pět metod: svařování plamenem, polyfúzní svařování plastů, svařování plastů natupo horkým tělesem, pájení mědi naměkko/natvrdo a lisování tvarovek (měď, nerez).

Žáci oborů Strojní mechanik – zámečník a Strojírenské práce-zámečnické práce u nás mohou zdarma absolvovat čtyři základní svářečské kurzy (skutečná cena 32.000 Kč) – obloukové svařování tavící se elektrodou v ochranné atmosféře aktivního plynu (CO2), ruční obloukové svařování obalenou elektrodou, řezání a drážkování kyslíkem a odporové bodové svařování.

Svářečská škola zároveň umožňuje manuálně zručným žákům absolvovat evropské i mezinárodní zkoušky, tedy zkoušky ve svařování nejvyšší, za zvýhodněných cenových podmínek. Pracujeme i s motivačním prvkem – umožňujeme nejlepším žákům základních kurzů složit mezinárodní zkoušku v jimi zvolené svařovací metodě zcela zdarma.