PARTNERSKÁ ŠKOLA Z LONDÝNA

V pondělí 22. ledna 2024 nás opět navštívili žáci z partnerské londýnské školy – Harrow High School – pod vedením učitelů Johna Feleppy a Anam Shakure.

Po přivítání zástupkyní ředitele školy se jich ujal koordinátor zahraničních aktivit naší školy a žáci – Mariana Pazderová, Alan Müller (3MSB)a Jáchym Tomsa (3MSA), kteří se roleprůvodců zhostili na výbornou a patří jim za to pochvala J.

Po krátké prohlídce školy (nejvíce hosty zaujal nejspíš náš bazén a areál dílen) se během dopoledne několik tříd našich žáků postupně zapojovalo do neformálních besed, kdy si mohli ověřit své pokroky v praktické angličtině. Letošní skupina byla skutečně komunikativní, takže v zasedací místnosti bylo opravdu rušno J.

Hostům se u nás líbilo, a tak věříme, že zde strávili příjemné dopoledne.

Během předešlého víkendu absolvovali pestrý program v naší metropoli, kdy poznali pražské památky a život v našem hlavním městě, navštívili únikovou místnost The Chamber na Petrském náměstí a samozřejmě ochutnali i typickou českou kuchyni.

Těší nás, že se další návštěva opět vydařila a že se partnerství našich škol tak daří (trvá již od r. 2011).

Takže „hopefully … see you soon in London“.😊