SETKÁNÍ MLADÝCH MALÍŘŮ – NATĚRAČŮ V HLUČÍNĚ

Ve dnech 2.10. – 4. 10. 2023 se žáci naší školy oboru Malíř-Lakýrník zúčastnili jedenáctého ročníku setkání mladých malířů-natěračů v Hlučíně u Ostravy.

Na setkání se potkali budoucí malíři s mistry ve svém oboru z České a Slovenské republiky. Cílem bylo získání nových zkušeností, kontaktů a znalostí. Akce se uskutečnila na Hlučínském náměstí, kde přilákala širokou veřejnost. Žáci měli možnost se dozvědět mnoho nového o moderních technologiích a dekorativních technikách, které se  neustále vyvíjejí.

Naší školu reprezentovali žáci Petr Rambousek a Marek Görög pod vedením učitele odborného výcviku Petra Květoně. Do doprovodného programu  byla zahrnuta i prohlídka okolí Hlučína, kde se nacházejí i bunkry opevnění hranic z 2. sv. války.

Děkujeme za reprezentaci školy.