Školní jídelna

V areálu naší školy se nachází nově zrekonstruovaná školní jídelna. Studenti mají každý den 1 volnou hodinu na oběd. Oběd tvoří polévka, hlavní jídlo a zákusek. U obědů je vždy na výběr mezi třemi hlavními jídly. Objednání i odhlášení stravy je možné vždy minimálně den předem.

Veškerou agendu (aktivace karet, vkládání peněz na stravovací účet, apod.) spojenou se stravováním vyřizuje firma ERTUS – v kanceláři vedoucí stravování, ve vestibulu školy naproti studijnímu oddělení. Jako průkaz do jídelny může sloužit Opencard, ISIC průkaz nebo vlastní karta jídelny (vydaná oproti nevratné záloze 200,- Kč).

Přihlašovací jméno a heslo pro objednávání stravy a kontroly peněz na stravovacím účtu přes webové stránky školy je možno získat u firmy ERTUS – v kanceláři vedoucí stravování, ve vestibulu školy naproti studijnímu oddělení.

VÝDEJNÍ DOBACENA
SNÍDANĚ06:15 – 07.30 h18,- Kč
OBĚD11:30 – 14.30 h34,- Kč
VEČEŘE18:00 – 18:30 h32,- Kč

Informace o stravování ve školní jídelně
Objednávání stravy
Jídelníček
Jídelníček
Jídelníček