SOUTĚŽ „PLYNAŘ ROKU“ I PRO OBOR INSTALATÉR

Po delší odmlce jsme se zúčastnili jako škola vyučující obor instalatér soutěže odborných dovedností v kategorii Plynař roku 2024. I tato soutěž je zařazena do Věstníku MŠMT ČR – Mistři všedních dnů.Soutěž byla součástí Stavebního veletrhu Brno a je zároveň zařazena do přehlídky České ručičky 2024. Za školu se zúčastnili žáci 3. ročníku oboru instalatér Počta Ondřej a Boškovič Daniel, na přípravě se podílel UOV Jiří Petržílek, který zároveň žáky na soutěž doprovázel. Zadání bylo napojení rozvodu plynu na veřejný řád a následně připojení plynoměru. Praktická i teoretická část se našim žákům povedla tak dobře, že se umístili na krásném druhém místě. Znamená to, že porazili i několik škol, které učí přímo obor plynař – mechanik plynových zařízení.

Všem moc děkujeme za skvělou reprezentaci školy a přejeme mnoho dalších úspěchů.