SPORTOVCI A STAVAŘI ODLETĚLI DO ŠPANĚLSKA

V pátek 26. dubna 2024 večer odletěla z letiště Václava Havla v Ruzyni přímým letem společnosti Smartwings skupina našich sportovců a stavařů až na samý jih Španělska do Málagy. V rámci projektu Erasmus+ (KA1) tam absolvují dvoutýdenní pracovní mobilitu u několika místních firem a sportovních klubů ve svém oboru.

Sportovci budou pracovat coby asistenti trenérů při sportovních trénincích mladších žáků ve dvou sportovních klubech, zatímco stavaři pak u dvou místních soukromých firem (rekonstrukce a sanace objektů a dále v rámci údržby a správy budov).

V rámci doprovodného programu pak skupina navštíví nejvýznamnější památky tohoto přístavního letoviska a čeká je i celodenní výlet na Gibraltar, což je nejjižnější výspa Evropy s výstupem až na samý vrchol této britské enklávy na území EU.

Přejeme šťastný let, profesně přínosný pobyt na jihu Evropy a samozřejmě pak šťastný návrat zpět domů.