VÁNOČNÍ JAROV CUP 2023 – 2. ROČNÍK

Dne 21.12.2023 se v naší tělocvičně uskutečnil II. ročník fotbalového turnaje Vánoční Jarov Cup. Na turnaji se zúčastnili třídy oboru Managementu ve sportu v celkovém počtu 6 týmů (1MSA, 1MSB, 1MSC, 2MSB, 3MSA, 3MSB). Ve skupině se hrálo systémem každý s každým a následné umístění v tabulce bylo klíčem pro sestavení tzv. pavouka, kde se již hrálo vyřazovacím způsobem. Každý zápas ukázal kvalitu, spoustu povedených individuálních akcí, či a hezké fotbalové momenty. Ve vyřazovacích zápasech jsme kromě výborného fotbalu mohli vidět i planoucí emoce, avšak vítězem se mohl stát jen jeden. V boji o 3.místo tým 3MSB porazil své mladší spolužáky z 1MSB 1:0 a po skvělé jízdě na turnaji obsadil bronzovou příčku. Ve finále na sebe narazily největší favorité turnaje třídy 3MSA a 1MSA. V přímém bojí o druhý titul Vánočního Jarov Cupu se napětí dalo krájet a oba týmy převedly fotbalové drama až do posledních vteřin. Po výsledku 1:1 o všem rozhodly až závěrečné penalty, ve kterých zvítězili žáci 3MSA a zvedli nad hlavu pohár šampiona pro rok 2023.  

Diváci během 20 zápasů viděli celkem 65 gólů. Nejlepším střelcem se stal Matěj Mottl (3MSB), který na turnaji vstřelil 8 gólů. Nejlepším brankářem byl vyhlášen Ondřej Pechar (1MSA).

Všem hráčům, studentům a divákům děkujeme za vzornou účast své třídy a správnou sportovní atmosféru. Děkujeme také studentkám 3MSB (Anna Joštová, Viktorie Štaflová, Viktorie Vrbková) za pomoc při organizaci v průběhu turnaje.