VÝSTAVA DÝNÍ A ZELENINY

V nádherném prostředí botanické zahrady v Praze Malešicích se chystá událost, která zahřeje srdce všech milovníků zahrádek a krásného podzimu. SOŠ Jarov Vás zve na výstavu dýní a zeleniny, která začíná v sobotu 14. října a trvá do 31. října.

Již tuto sobotu 14. 10. od 10:00 do 16:00hod. se v této oáze přírody budou pyšnit rozmanitostí nejenom dýně, ale čeká na Vás i široká paleta chutí zeleniny. Kromě výstavy plné originálních floristických kompozic vytvořených našimi žáky a zaměstnanci, můžete prožít i bohatý doprovodný program. Připravte své chuťové buňky na jedinečnou ochutnávku jídel z dýní, která Vám otevře nové dimenze podzimní kuchyně. Pro ty kreativní bude připraveno vyřezávání a dekorování dýní, kde každý může najít svůj vlastní umělecký výraz.

Vstup do této podzimní pohádky je zdarma, ať už jste zahradnickým nadšencem, gurmánem nebo jednoduše milovníkem krásného podzimu. Přiveďte s sebou své známé, připravte foto či kameru na krásné momenty a přijďte s námi oslavit radost ze zahrady, kde se setkáváme s přírodou a uměním.

Těšíme se na Vás.