VÝSTAVA ORCHIDEJÍ V BOTANICKÉ ZAHRADĚ NA SLUPI

V botanické zahradě Univerzity Karlovy Na Slupi se v minulých dvou týdnech uskutečnila okouzlující výstava orchidejí, kterou oživila nádherná aranžmá Střední odborné školy Jarov.

Žáci ze čtvrtého ročníku třídy 4TZ pod vedením učitelů odborného výcviku Zuzany Atanasové a Ladislava Vaňka se stali tvůrci dekorací, které zahrnovaly řezané orchideje. Tato spolupráce nejen zdůraznila krásu a rozmanitost orchidejí, ale také ukázala, jak umělecké a odborné dovednosti mohou společně vytvořit působivé a esteticky příjemné prostředí. Střední odborná škola Jarov se opět vyznamenala talentem a kreativitou svých žáků, přičemž vytvořené dekorace dodaly výstavě zcela nový rozměr. Orchidejová výstava se tak stala nejen prostředím pro obdivování rostlin, ale i pro inspiraci uměleckým vyjádřením žáků.