ZAHRADNÍCI NA ČVUT A ČZU

Žáci Sadovnické a krajinářské tvorby strávili dva dny plné inspirací na akademických půdách ČVUT a ČZU.

Návštěva Ústavu krajinářské architektury FA ČVUT proběhla 22.1.2024. Žáci si zde se zvědavostí prohlédli výstavu ateliérových prací. Přizváni jsme byli i k zahájení studentských prezentací za což ze srdce děkujeme paní Ing. Arch. Haně Špalkové a jejím kolegům.  Těšíme se na další návštěvu.

Na Katedře zahradní a krajinné architektury FAPPZ ČZU jsme strávili příjemné chvíle nad studiem ateliérových prací současných studentů, tak jako každý rok. Naší návštěvou, dne 19.2.2024, nás s ochotou provedli pan doc. akad. soch. Aleš Hnízdil s jeho kolegyní paní Ing. MgA. Veronikou Syřišťovou. Děkujeme za jejich čas i za informace o studiu zahradní a krajinné architektury na ČZU. Akci si nenecháme ujít ani v příštím roce.