PŘEDÁVÁNÍ MATURITNÍCH VYSVĚDČENÍ

Dne 13. června 2024 se ve velkém sále naší školy uskutečnilo slavnostní předávání maturitních vysvědčení 2023/2024. Akce začala v 9:00 hodin studentskou hymnou, která dodala celému ceremoniálu slavnostní atmosféru. Programem nás provázel pan učitel Noha, jehož přívětivé a důstojné vystupování podtrhlo význam tohoto okamžiku.

Po hymně a přivítání úspěšných maturantů a jejich rodičů a blízkých následoval proslov ředitele školy, který ve svém vystoupení zdůraznil důležitost vzdělání a vyjádřil svou hrdost nad úspěchy letošních maturantů. Také neopomenul poděkovat rodičům, kteří během studia své děti podporovali, a pedagogům za jejich neúnavnou práci. Poté přišlo na řadu samotné předávání, během kterého si jednotliví maturanti převzali svá maturitní vysvědčení.

Celkem se této slavnosti zúčastnilo šest maturitních tříd, tedy zhruba 83 úspěšných maturantů, kteří úspěšně zvládli všechny části maturitní zkoušky na první pokus. Kromě maturitního vysvědčení obdrželi všichni absolventi také malý dárek v podobě knižní poukázky. Celá akce proběhla ve velmi příjemné atmosféře a byla důstojným završením jejich středoškolského studia.