PREZENTACE A UKÁZKY MONTÁŽÍ VZDUCHOTECHNIKY

Vždy je dobré, když se vyučujícímu povede žáky zaujmout. To se ve čtvrtek 18.4.2024 povedlo při prezentaci firmy Lindab, která vyvíjí, vyrábí, prodává a distribuuje produkty a systémová řešení, která usnadňují výstavbu a vytváří zdravé klima uvnitř budov (pomocí vzduchotechniky).

Součástí prezentace bylo také představení společnosti Lindab, její produktové porfolio, systémová řešení a fyzická ukázka mnoha typů vzorků. Těsnosti potrubních systémů, význam a vliv na úspory energie, na co si dávat pozor v praxi.

Praktická část montáže kruhového potrubí byla pro žáky tou nejzajímavější částí. Zároveň i ukázka software, pomůcek pro projektanty, instalační firmy a měření těsnosti složené sestavy se setkalo s velkou odezvou.

Děkujeme za velmi zdařilou prezentaci a těšíme se na další spolupráci.